Chcete aby váš BOINC Manager byl v našich národních barvách a bylo i podle jeho vzhledu jasné za který tým počítáte?

 

První oficiální verze BOINC Managera která podporovala možnost nahrání jakéhokoliv Skinu byla 5.8.8. Od této verze by neměl být problém s použitím tohoto našeho týmového vzhledu jeho prostředí. Na starších verzích (krom některých testovacích) vám to nepojede.
Postup instalace :
1) Nejprve si stáhněte Skin CNT
Naleznete jej přímo na našem webu v sekci Download.
2) Archív si uložte kam se vám to bude hodit (například na plochu). V archívu se nachází veškeré soubory které budete potřebovat.
3) Vypněte Boinc Managera, tím se vypnou výpočty, ale toho se nebojte.
4) Celý adresář s instalací BOINC Managera si někam zazálohujte. To jen pro případ že by se instalace jakkoliv poškodila, tak abyste měli k čemu se vrátit.
5) V adresáři kde je nainstalován BOINC Manager (např. C:\Program Files\BOINC) vytvořte adresář skins (pokud již neexistuje). Do tohoto adresáře rozbalit archív cnt_boinc_skin.zip takže výsledná adresářová struktura bude : ....\BOINC\skins\CNT\graphic.
6) Spusťte Boinc Managera ve volitelném vzhledu.
Pokud je otevřen v Rozšířeném zobrazení, zvolit z menu Vzhled - Volitelný vzhled.

7) Stisknout tlačítko Preferences/Předvolby a po rozbalení poplistu Vzhled se objeví volba CNT. Zvolit CNT a dát Save/Ulož.
Tímto Skinem se do vaší instalace BOINC Managera zároveň integrují odkazy jak na naše týmové stránky, tak i na náš návod k programu, takže budete mít vše hezky po ruce. Stačí jen kliknout.

Svůj komentář na tento článek, co by mělo být opraveno, či doplněno můžete napsat do této sekce na našem týmovém fóru, nebo přímo v tomto threadu.
Téma s komentářem k tomu konkrétnímu článku, by mělo nést stejný název, jako článek na webu.


Nahoru